Odkazy

Ing. Pavel Váchal, Ph.D. RNDr. Václav Kučera, Ph.D.

  • +420 266 053 045
  • csm@csm.cz

Další kontakty »

ČSM: CZ » Partneři » Česká sekce mezinárodní organizace GAMM

Česká sekce mezinárodní organizace GAMM

Na hlavním výboru České společnosti pro mechaniku dne 15.10.2013 byl zvolen nový předseda české sekce mezinárodní organizace GAMM Ing. Luděk Pešek, CSc.

Předseda

Ing. Luděk Pešek, CSc.
vybor/Pesek.jpg
ÚT AV ČR, v.v.i., Dolejškova 5, 182 00 Praha 8
tel.: 266 053 083
e-mail: pesek@it.cas.cz

Členové


Prof. RNDr. Radim Blaheta, CSc., e-mail: radim.blaheta@ugn.cas.cz

Prof. Dr. Ing. Jan Dupal, e-mail: dupal@kme.zcu.cz

Prof. RNDr. Miloslav Feistauer, DrSc., Dr.h.c., e-mail: feist@karlin.mff.cuni.cz, http://www. karlin.mff.cuni.cz/~feist

Prof. Ing. Jaroslav Fořt, CSc., e-mail: jaroslav.fort@fs.cvut.cz

Doc. Ing. Jiří Fürst, Ph.D., e-mail: jiri.furst@fs.cvut.cz

Prof. RNDr. Vladimír Janovský, DrSc., e-mail: janovsky@karlin.mff.cuni.cz, http://www.karlin.mff.cuni.cz/~janovsky

RNDr. Pavel Jonáš, DrSc., e-mail: jonas@it.cas.cz

Prof. RNDr. Karel Kozel, DrSc., e-mail: karel.kozel@fs.cvut.cz

Prof. RNDr. Milan Kubíček, CSc., e-mail: Milan.Kubicek@vscht.cz

Prof. Ing. Jan Macek, DrSc., e-mail: Jan.Macek@fs.cvut.cz

Prof. Dr. Ing. Eduard Rohan, e-mail: rohan@kme.zcu.cz

Prof. Ing. Josef Rosenberg, DrSc., e-mail: rosen@kme.zcu.cz

Doc. Ing. Václav Uruba, CSc., e-mail: uruba@it.cas.cz

Prof. Ing. Vladimír Zeman, DrSc., e-mail: zemanv@kme.zcu.cz


Zápisy ze zasedání představenstva společnosti GAMM

Zprávy o činnosti

  • rok 2016

    Česká sekce GAMM v letošním roce opět pořádala dvě kolokvia a pokračoval cyklus přednášek v Ústavu termomechaniky AV ČR:

    V pristim roce se chystaji opet vyse zminena kolokvia. Kolokvium DYMAMESI tentokrat bude organizovat Fakulta strojního inženýrství Technické univerzity Krakov (28.2-1.3.2017 v Krakove) a hlavni vybor spolecnosti GAMM porada Annual Meeting of GAMM (Jahrestagung) tentokrat ve Weimaru (Německo) od 6-10. 3.2017, na ktery mate diky svemu clenstvi v GAMM zvyhodnene vlozne. Toto centralni setkani GAMMu se kona jednou za dva roky.

    Ludek Pesek
    předseda české sekce GAMM

  • rok 2015
  • rok 2014

Podporované akce

  • národní kolokvium s mezinárodní účastí DYNAMICS OF MACHINES AND MECHANICAL SYSTEMS WITH INTERACTIONS,
    více informací
  • národní kolokvium s mezinárodní účastí kolokvium FLUID DYNAMICS,
    více informací
  • cyklus přednášek Neholonomní mechanika (prof.RNDr.Jan Šklíba, CSc., bližší informace Ing.Petr Šulc, PhD, sulc@it.cas.cz).